Találatok száma: 235

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: irány a döntő, Gödöllő!
    2024-04-10 19:28:53
    Ötgólos szuperrangadót játszott városunk tizenegye a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság éllovasával
  2. Vízilabda OB 2: bejutott az éremosztó rájátszásba a gödöllői csapat
    2024-03-23 14:01:07
    Petlyánszki Péter legénysége továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban, és ezzel biztos résztvevője a top négyes döntőnek
  3. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  4. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  5. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  6. Vízilabda-meccsel indul a gödöllői sportszombat
    2023-11-08 18:14:35
    November 11-én négy helyi csapatért is szoríthatunk a különböző bajnokságokban, három formáció ütközetét helyben láthatjuk
  7. Tájékozódási futás: több számban is dobogóra állhattak a gödöllőiek az országos bajnokságokon
    2023-10-31 17:50:39
    A Kirchhofer SE tehetségei közül Kiss Kamilla szerepelt a legjobban, több számban is ezüstérmet szerzett
  8. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  9. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  10. Kézilabda: fokozatosan őrölte fel a Veresegyház erejét a Gödöllő
    2023-09-10 22:31:45
    Sikeres rajtot vett Bartos Gábor együttese az átszervezett NB II-es bajnokság C jelű csoportjában
  11. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  12. Strandröplabda: gödöllői bronz „felesben” az országos bajnokság viharos abádszalóki fordulóján
    2023-08-06 14:21:42
    A főtáblára jutott öt női- és kettő férfi páros közül csupán a Windisch, Kun kettős játszhatott éremért az augusztus első hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  13. Vízilabda: gödöllői csapat is indul a férfiak felnőtt OB 2-es bajnokságában
    2023-08-03 09:43:30
    Kiss Gergely arról tájékoztatott, hogy a MATE-GEAC-MSA formációja Petlyánszki Péter edzővel megkezdte a felkészülést a pontvadászatra
  14. Strandröplabda: gödöllőiek nélküli végjáték az országos bajnokság csepeli fordulóján
    2023-07-16 10:12:02
    A főtáblára jutott hat női- és egy férfi páros közül senki nem játszhatott éremért a július harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  15. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  16. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  17. Kozi, a gól- és hajvágó gödöllői csatár
    2023-06-13 13:04:30
    A GSK játékosa két éven belül kétszer végzett a Pest megyei elitbajnokságban legtöbb találatot szerzők listájának élén
  18. Éremben bővelkedő országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-04 10:50:56
    Június 3-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  19. Sporttörténeti gödöllői ezüstérem fiú vízilabdában!
    2023-05-22 19:09:12
    A MATE-Gödöllői EAC-MSA gyermekcsapata hazai környezetben biztosította be a második helyet az Észak-keleti Területi II. bajnokságban
  20. Atlétika: fényes gödöllői érmek a váltófutó országos bajnokságon
    2023-05-08 10:00:16
    Május első vasárnapján az UTE Szilágyi utcai Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  21. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  22. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  23. A gödöllői kastély parkjában randevúznak az ország legjobb mezeifutó atlétái
    2023-03-09 10:39:53
    Március 18-án, szombaton településünk ékessége ad otthont a 115. országos bajnokságnak, a MEFOB-nak és a szakaszos aquatlon versenynek
  24. Erősebb kerettel, a tavalyihoz hasonló célokért küzd a gödöllői focicsapat
    2023-02-09 10:16:55
    Győri Zoltán vezetőedző bízik a négy érkező játékos tudásában, és elismerte, hogy az őszi szezon botlásaiból is tanulni kell
  25. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  26. Röplabda NB I. Liga: nem volt ellenszerük a debrecenieknek a gödöllői hatossal szemben
    2022-12-17 19:08:56
    Sorrendben harmadszor nyert Szalay Attila együttese a bajnokságban, amivel a tabella középmezőnyébe navigálta magát
  27. Mi az esélye annak, hogy a gödöllői focicsapat megnyeri a bajnokságot?
    2022-12-07 14:00:43
    Városunk tizenegye bajnoki címvédőként vágott neki a Pest megyei I. osztály 2022/2023-as szezonjának, és dobogós pozícióban telel
  28. Röplabda NB I. Liga: két szettben közel volt a listavezetőhöz a gödöllői hatos
    2022-11-19 20:27:21
    Sorrendben harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban Szalay Attila együttese, amely a 9. helyen áll a tabellán
  29. Tájékozódási futás: gödöllői éremhalmozás az országos bajnokságon
    2022-11-11 17:43:27
    A városunkban működő Kirchhofer SE fiatal versenyzői minden eddiginél sikeresebben szerepeltek a rangos hazai megmérettetésen
  30. Sikeres őszi versenyeket tudhatnak maguk mögött a fiatal gödöllői tájékozódási futók
    2022-10-27 18:09:48
    Az értékes helyezések mellett, két számban a dobogóra is felállhattak a Kirchhofer SE tehetségei az országos bajnokságokon